SUPA24
Salón
Salón
Salón
137 000 €
(2 175 € / m²)
Venta
Atípico
1
63 m²
Остромила

dormitorioatypical
departamento63 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Предложение от Агенция Номад Пловдив | АКТ 16 | кв. Остромила Цена: 137 000 възможност за покупка на гараж! 63 кв.м Етаж: 2/4 Напълно гот...

Otro
Antigüedad de la oferta: 10días
Actualizado: 10días

Localidades

Остромила
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

НОМАД