SUPA24
97 747 €
(1 396 € / m²)
Venta
Atípico
1
70 m²
ул. Пейо Яворов

dormitorioatypical
departamento70 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

оф.25771 Представяме ви ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ в НОВОСТРОЯЩА СЕ БУТИКОВА СГРАДА В С. БЕЛАЩИЦА, само на минути от гр. Пловдив ! Апартаментът е със следно...

Otro
Antigüedad de la oferta: 14días
Actualizado: 14días

Localidades

ул. Пейо Яворов
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ