SUPA24
155 000 €
(1 292 € / m²)
Venta
Atípico
1
120 m²
бул. България

dormitorioatypical
departamento120 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Титан Пропъртис предлага тристаен апартамент в новожилищен комплекс с локация кв. Кършияка. Районът е предпочитан за живеене, с добре развита инфрастр...

Otro
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 6días

Localidades

бул. България
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ТИТАН ПРОПЪРТИС