SUPA24
Salón
Salón
Salón
99 900 €
(2 220 € / m²)
Venta
Atípico
1
45 m²
Републиканска

dormitorioatypical
departamento45 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Референтен номер: 16369. Предлагаме за продажба чудесен двустаен апартамент с площ 45 кв.м, разположен на първи етаж в поддържания целогодишно ком...

Otro
Antigüedad de la oferta: 15días
Actualizado: 15días

Localidades

Републиканска
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ