SUPA24
Salón
Salón
Salón
59 000 €
(1 405 € / m²)
Venta
1
1
42 m²
Кир Благо Тодев

dormitorio1
departamento42 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Представяме ви за продажба: Луксозно Студио в 5* Лъки Банско Апарт Хотел & Спа Студиото е с южно изложение, светло и просторно, луксозно и стилно обз...

Otro
Antigüedad de la oferta: 16días
Actualizado: 3días

Localidades

Кир Благо Тодев
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

БАНСКО СКИ ЕНД ГОЛФ ПРОПЪРТИ