SUPA24
Salón
Salón
Salón
81 666 €
(984 € / m²)
Venta
Atípico
1
83 m²
Свети Димитър Солунски

dormitorioatypical
departamento83 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Предлагаме за продажба, уютен двустаен апартамент, на трети етаж в кооперация, въведена в експлоатация през 2012г. Намира се на спокойно място, но същ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 10días
Actualizado: 10días

Localidades

Свети Димитър Солунски
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЯВЛЕНА-ОФИС БЛАГОЕВГРАД