SUPA24
Otro
Otro
Otro
111 000 €
(1 850 € / m²)
Venta
2
1
60 m²
Елените

dormitorio2
departamento60 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Apartmán o celkové ploše 68 m² se nachází v přízemí, což přináší maximální pohodlí a snadný přístup bez schodů. Ideální řešení pro rodiny s dětmi, sen...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 27días
Actualizado: 27días

Localidades

Елените

Servicios cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev