SUPA24
Salón
Salón
Salón
133 034 €
(1 874 € / m²)
Venta
Atípico
1
71 m²
Старият път

dormitorioatypical
departamento71 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме двустаен апартамент от 71,91 кв.м за продажба в нов комплекс, разположен сред борова гора, само на 250 м...

Otro
Antigüedad de la oferta: 20días
Actualizado: 20días

Localidades

Старият път
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

СУПРИММО - БУРГАС