SUPA24
Salón
Salón
Salón
192 800 €
(1 909 € / m²)
Venta
Atípico
1
101 m²
Ивайло

dormitorioatypical
departamento101 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме за продажба разкошен тристаен апартамент, в луксозен затворен комплекс, разположен в живописен залив в Ч...

Otro
Antigüedad de la oferta: 35días
Actualizado: 35días

Localidades

Ивайло
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

СУПРИММО - БУРГАС