SUPA24
Salón
Salón
Salón
196 000 €
(2 063 € / m²)
Venta
Atípico
1
95 m²
Димитър Константинов

dormitorioatypical
departamento95 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Представяме Ви жилище с характер и усещане за стабилност, разположено в сърцето на гр. Плевен на старата главна улица, в масивна тухлена сграда,Плоч...

Otro
Antigüedad de la oferta: 33días
Actualizado: 33días

Localidades

Димитър Константинов
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ