SUPA24
Salón
Salón
Salón
122 291 €
(1 406 € / m²)
Venta
Atípico
1
87 m²
Димитър Константинов

dormitorioatypical
departamento87 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Просторен тристаен апартамент с впечатляваща тераса в новострояща се сграда ул. Балчик , гр. Плевен Предлагаме за продажба функционален и светъл тр...

Otro
Antigüedad de la oferta: 39días
Actualizado: 39días

Localidades

Димитър Константинов
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ