SUPA24
Salón
Salón
Salón
292 499 €
(2 543 € / m²)
Venta
Atípico
1
115 m²
Митрополит Натанаил

dormitorioatypical
departamento115 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ОФЕРТА 10887 ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ! МАРАША! Предлагаме за продажба просторно и светло жилище в центъра на град Пловдив, проектирано с мисъл за комфорт и...

Otro
Antigüedad de la oferta: 36días
Actualizado: 36días

Localidades

Митрополит Натанаил
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ