SUPA24
Casa y alrededores
Casa y alrededores; vista
Plano
115 565 €
(896 € / m²)
Venta
Atípico
1
129 m²
Капитан Райчо Николов

dormitorioatypical
departamento129 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Без комисионна Оферта 66631 Двустаен апартамент за продажба в с. Марково, обл. Област Пловдив ?? Тип: Двустаен ?? Строителство: Ново строителство...

Otro
Antigüedad de la oferta: 78días
Actualizado: 78días

Localidades

Капитан Райчо Николов
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ