SUPA24
Salón
Salón
Salón
140 442 €
(1 734 € / m²)
Venta
Atípico
1
81 m²
бул. Санкт Петербург

dormitorioatypical
departamento81 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ЦЕНА ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР ✅ 🎯 БЕЗ КОМИСИОННА 🎯 ⛔️ Авирекс недвижими имоти продава двустаен апартамент в нова сграда на минути от Центъра. 🎯 Райо...

Otro
Antigüedad de la oferta: 75días
Actualizado: 75días

Localidades

бул. Санкт Петербург
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ