SUPA24
Salón
Salón
Salón
69 000 €
(1 643 € / m²)
Venta
1
1
42 m²
Републиканска

dormitorio1
departamento42 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Референтен номер: 16056.  Продаваме  просторно  студио в красивия  комплекс Света София.   Студиото се намира на втори етаж, с гледка към ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 78días
Actualizado: 78días

Localidades

Републиканска
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ