SUPA24
Salón
Salón
Salón
113 000 €
(1 487 € / m²)
Venta
Atípico
1
76 m²
Царевец

dormitorioatypical
departamento76 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ОФЕРТА 9775 Предлагаме Ви изключително просторен апартамент в кв. Христо Смирненски - един от най-предпочитаните райони на гр, Пловдив. Жилището е с р...

Otro
Antigüedad de la oferta: 78días
Actualizado: 78días

Localidades

Царевец
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ