SUPA24
Salón
Salón
Salón
295 998 €
(2 312 € / m²)
Venta
Atípico
1
128 m²
Николай Коперник

dormitorioatypical
departamento128 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

оф.25430 36 КВ.М. ХОЛ! СРЕДЕН ЕТАЖ! Представяме Ви тристаен апартамент със следното разпределение: просторен и светъл хол с кухня и трапезария, ДВЕ с...

Otro
Antigüedad de la oferta: 79días
Actualizado: 52días

Localidades

Николай Коперник
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ