SUPA24
Otro
Otro
Otro
71 520 €
(1 460 € / m²)
Venta
2
1
49 m²
Hotel Princ, Bashkia Kavajë

dormitorio2
departamento49 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoNueva construcción
sótanoNo
terraza

Descripción

INVESTICE: Moderní apartmán 2+kk v projektu Vizion 2 s bazénem Mali i Robit
Představujeme vám exkluzivní příležitost ke koupi apartmánu v prestižním ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 18días
Actualizado: 18días

Localidades

Hotel Princ, Bashkia Kavajë

Servicios cívicos

Molík reality s.r.o.

Jan Teleki