SUPA24
Living room
Living room
Living room
3 758 €
(94 € / m²)
Lease
Atypical
1
40 m²
Calle de la Montera, Madrid

bedroomatypical
flat40 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1498204/es/Madrid/calle-de-la-montera?utm_source=list_globally&affiliate_partner_id=...

Other
Age of the offer: 72days
Updated: 72days

Localities

Calle de la Montera, Madrid
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

HousingAnywhere