SUPA24
Living room
Living room
Living room
2 537 €
(56 € / m²)
Lease
Atypical
1
45 m²
TRAVESIA BEATAS, Madrid

bedroomatypical
flat45 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1498206/es/Madrid/traves-a-de-las-beatas?affiliate_partner_id=113009&utm_content=Mad...

Other
Age of the offer: 74days
Updated: 74days

Localities

TRAVESIA BEATAS, Madrid
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

HousingAnywhere