SUPA24
1 660 €
(83 € / m²)
Lease
1
1
20 m²
Wibautstraat, Amsterdam

bedroom1
flat20 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1701400/nl/Amsterdam/wibautstraat?utm_medium=affiliate&utm_source=list_globally&affi...

furnished
Age of the offer: 27days
Updated: 1days

Localities

Wibautstraat, Amsterdam
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

HousingAnywhere