SUPA24
Living room
Living room
Living room
1 252 €
(57 € / m²)
Lease
Atypical
1
22 m²
Rue Dulac, Paris

bedroomatypical
flat22 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1437937/fr/Paris/rue-dulac?utm_source=list_globally&affiliate_partner_id=113009&utm_...

furnished
Age of the offer: 138days
Updated: 1days

Localities

Rue Dulac, Paris
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

HousingAnywhere