SUPA24
Living room
Living room
Living room
2 300 €
(72 € / m²)
Lease
1
1
32 m²
Rue Réaumur, Paris

bedroom1
flat32 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1617944/fr/Paris/rue-du-temple?affiliate_partner_id=113009&utm_content=Paris&utm_med...

furnished
Age of the offer: 406days
Updated: 1days

Localities

Rue Réaumur, Paris
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

HousingAnywhere