SUPA24
Living room
Living room
Living room
3 740 €
(53 € / m²)
Lease
1
1
71 m²
Újezd, Praha 1

bedroom1
flat71 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

For more details, please visit https://housinganywhere.com/room/ut1702231/cz/Hlavní město Praha/jezd?affiliate_partner_id=113009&utm_content=Hlavní mě...

Other
Age of the offer: 19days
Updated: 1days

Localities

Újezd, Praha 1
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

HousingAnywhere