SUPA24
Other
Other
Other
356 000 €
(4 450 € / m²)
Sale
3
1
80 m²
Esentepe

bedroom3
flat80 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Elegantní projekt od našeho partnera - přední společnost s dlouholetými zkušenostmi – v nejžádanější oblasti Esentepe, přímo na pobřeží Středozemního ...

Unfurnished
Age of the offer: 297days
Updated: 190days

Localities

Esentepe
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Infolinka TvůjKypr