SUPA24
Other
Other
Other
175 676 €
(3 315 € / m²)
Sale
3
1
53 m²
พัทยาใต้ 7, เมืองพัทยา

bedroom3
flat53 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Plne zariadený 2-spálňový apartmán v budove Apollo v obľúbenom projekte City Garden Olympus. Dispozícia zahŕňa dve samostatné spálne, dve kúpeľne so s...

floor:
8. floor of 8
Age of the offer: 330days
Updated: 40days

Localities

พัทยาใต้ 7, เมืองพัทยา
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

1.BCR s.r.o.

Veronika Machotková