SUPA24
Other
Other
Other
405 000 €
(2 455 € / m²)
Sale
4
1
165 m²
Avenida La Alcazaba, Vera

bedroom4
flat165 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateNew construction
basementNo
terraceYes

Description

V okouzlujícím městě Vera se skrývá rezidence se 36 pečlivě navrženými byty, které nabízejí kombinaci moderního pohodlí a středomořského životního sty...

Unfurnished
Age of the offer: 54days
Updated: 30days

Localities

Avenida La Alcazaba, Vera

Civic amenities

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič