SUPA24
Living room
Living room
Living room
1 980 000 €
(8 426 € / m²)
Sale
3
1
235 m²
Passeig Marítim, Palma

bedroom3
flat235 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Tento byt nedávno prošel kompletní rekonstrukcí a proměnil se v fantastický, luxusní rezidence s panoramatickým výhledem na moře, katedrálu a přístav....

furnished
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Passeig Marítim, Palma
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

John Taylor Palma de Mallorca