SUPA24
Other
Other
Other
665 000 €
(4 209 € / m²)
Sale
4
1
158 m²
Palma

bedroom4
flat158 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

EXKLUZIVNĚ: Krásný byt zrekonstruovaný v roce 2020 s kvalitními materiály, terasou a výhledem na moře. Nachází se na kopcích v okolí Palmy v klidné a ...

Unfurnished
Age of the offer: 320days
Updated: 6days

Localities

Palma

Civic amenities

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA