SUPA24
Other
Other
Other
410 000 €
(5 395 € / m²)
Sale
3
1
76 m²
Calle Doma, Mijas

bedroom3
flat76 m²
bathrooms1
liftYes
parkingYes
stateNew construction
basementNo
terraceYes

Description

Nabízíme moderní rezidenční projekt v příjemné části Las Lagunas de Mijas, který představuje chytrou investici do budoucna i místo pro vytváření krásn...

Unfurnished
Age of the offer: 4days
Updated: 4days

Localities

Calle Doma, Mijas

Civic amenities

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič