SUPA24
Other
Other
Other
1 019 000 €
(9 264 € / m²)
Sale
3
1
110 m²
Calle Cañete, Marbella

bedroom3
flat110 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Tento výjimečný apartmán se nachází v prestižní oblasti Sierra Blanca, jedné z nejexkluzivnějších rezidenčních enkláv v Marbelle, kde se v dokonalé ha...

Unfurnished
Age of the offer: 108days
Updated: 36days

Localities

Calle Cañete, Marbella

Civic amenities

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA