SUPA24
Other
Other
Other
564 000 €
(4 273 € / m²)
Sale
4
1
132 m²
Paseo del Peru, Marbella

bedroom4
flat132 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateafter reconstruction
basementNo
terraceYes

Description

Apartmán na jedné úrovni v komplexu El Mirador de Santa Maria Golf v Elvirii ve východní Marbelle. Apartmán nabízí tři ložnice, dvě koupelny, plně vyb...

Unfurnished
Age of the offer: 107days
Updated: 36days

Localities

Paseo del Peru, Marbella

Civic amenities

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA