SUPA24
Other
Other
Other
440 000 €
(4 151 € / m²)
Sale
4
1
106 m²
Paseo del Peru, Marbella

bedroom4
flat106 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

ELVIRIA. KRÁSNÝ BYT S VELKÝM POTENCIÁLEM SE NACHÁZÍ V NEJVYŠŠÍM PATŘE V CENTRÁLNÍ URBANIZACI PARQUE ELVIRIA. Včetně terasy má byt rozlohu 105 m2. BYT ...

Unfurnished
Age of the offer: 137days
Updated: 36days

Localities

Paseo del Peru, Marbella

Civic amenities

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA