SUPA24
Other
Other
Other
669 000 €
(5 817 € / m²)
Sale
4
1
115 m²
Calle Benahavís, Málaga

bedroom4
flat115 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

SVĚTLÝ BYT V PRVNÍM PATŘE PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI.
SKLÁDÁ SE ZE TŘÍ LOŽNIC A DVOU KOUPELEN S NÁDHERNÝM PANORAMATICKÝM VÝHLEDEM NA MOŘE.

Unfurnished
Age of the offer: 107days
Updated: 35days

Localities

Calle Benahavís, Málaga

Civic amenities

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA