SUPA24
Other
Other
Other
1 890 000 €
(10 385 € / m²)
Sale
5
1
182 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

bedroom5
flat182 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Objevte vzácnou příležitost vlastnit jednu z mála rezidencí se 4 ložnicemi v prestižním komplexu Palmitos, La Quinta. Tento úžasný apartmán nabízí pro...

Unfurnished
Age of the offer: 118days
Updated: 33days

Localities

Puente de la Esperanza, Málaga

Civic amenities

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA