SUPA24
Other
Other
Other
355 000 €
(4 226 € / m²)
Sale
3
1
84 m²
BP Las Chapas, Málaga

bedroom3
flat84 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Vítejte ve svém novém domově v exkluzivní urbanizaci Las Chapas v Marbelle! Tento luxusní apartmán je skvostem v jedné z nejvyhledávanějších oblastí C...

Unfurnished
Age of the offer: 147days
Updated: 111days

Localities

BP Las Chapas, Málaga

Civic amenities

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA