SUPA24
Other
Other
Other
675 000 €
(4 688 € / m²)
Sale
4
1
144 m²
Carrer Berlín, Finestrat

bedroom4
flat144 m²
bathrooms1
liftYes
parkingYes
stateNew construction
basementNo
terraceYes

Description

V srdci malebného Finestratu nabízíme jedinečný rezidenční projekt tvořený 14 byty včetně apartmánů v přízemí a vzdušných penthousů, který kombinuje m...

Unfurnished
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Carrer Berlín, Finestrat

Civic amenities

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič