SUPA24
Other
Other
Other
845 000 €
(6 760 € / m²)
Sale
4
1
125 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

bedroom4
flat125 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Tento světlý a promyšleně navržený apartmán v La Quintě kombinuje otevřený výhled, přirozené světlo a velkorysé venkovní obytné prostory. Komunita je ...

Unfurnished
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Civic amenities

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA