SUPA24
Other
Other
Other
294 000 €
(4 742 € / m²)
Sale
3
1
62 m²
Terchová, Terchová

bedroom3
flat62 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceYes

Description

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu v srdci Malej Fatry, v malebnej obci Terchová, ktorá je známa svojou nádhernou prírodou a turist...

floor:
1. floor of 3
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Terchová, Terchová
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

1. Reality Rent, s.r.o.

Andrea Smetanová