SUPA24
103 527 €
(3 451 € / m²)
Sale
1
1
30 m²
Rędzińska, Wrocław

bedroom1
flat30 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
state
basementNo
terraceNo

Description

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczon...

Other
Age of the offer: 327days
Updated: 327days

Localities

Rędzińska, Wrocław
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN