SUPA24
Other
Other
Other
164 842 €
(4 021 € / m²)
Sale
2
1
41 m²
Siedzibna, Warszawa

bedroom2
flat41 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
state
basementNo
terraceNo

Description

!!! NOWA OFERTA !!! TYLKO U NAS !!! JAK NOWE !!! PRAWDZIWE ZDJĘCIA, NIE AI. Zapraszam do zapoznania się z najładniejszym mieszkaniem na sprzedaż na wa...

floor:
2. floor of 10
Age of the offer: 5days
Updated: 2days

Localities

Siedzibna, Warszawa
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

WITKOWSKI & RAJTER Sp. z o.o.

Mariusz Rajter