SUPA24
Other
Other
Other
107 905 €
(2 452 € / m²)
Sale
3
1
44 m²
Bukowska, Poznań

bedroom3
flat44 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
state
basementYes
terraceNo

Description

Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a wię...

floor:
2. floor of 4
Age of the offer: 9days
Updated: 1days

Localities

Bukowska, Poznań
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Grupa Furman Nieruchomości

Marta Szulc-Lenkowska