SUPA24
Other
Other
Other
82 210 €
(1 868 € / m²)
Sale
2
1
44 m²
Dąbrowska, Kielce

bedroom2
flat44 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
state
basementYes
terraceNo

Description

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowego 2 pokojowego mieszkanie z osobną widną kuchnią Doskonała lokalizac...

furnished
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Dąbrowska, Kielce
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

TWOJE M KIELCE

Weronika Mularczyk