SUPA24
Other
Other
Other
143 504 €
(2 474 € / m²)
Sale
3
1
58 m²
Główna, gmina Siechnice

bedroom3
flat58 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
state
basementNo
terraceNo

Description

Na sprzedaż przytulny lokal mieszkalny na parterze w nowoczesnym budynku szeregowym w ramach inwestycji Osiedle Lawendowe.Funkcjonalny układ, duże prz...

Other
Age of the offer: 199days
Updated: 135days

Localities

Główna, gmina Siechnice
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Le Premier Nieruchomości

Agata Wróbel