SUPA24
Other
Other
Other
100 852 €
(1 159 € / m²)
Sale
3
1
87 m²
Wrocławska, Bytom

bedroom3
flat87 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
state
basementNo
terraceNo

Description

Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju. Tutaj wystarczy spojrzeć przez okno, by zobaczyć zieleń Park Miejski im. Franciszka ...

floor:
2. floor of 3
Age of the offer: 38days
Updated: 30days

Localities

Wrocławska, Bytom
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

SZAFARCZYK Nieruchomosci

Izabela Kowoll