SUPA24
Other
Other
Other
289 500 €
(5 361 € / m²)
Sale
Atypical
1
54 m²
Opština Ulcinj - Komuna e Ulqinit

bedroomatypical
flat54 m²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Na prodaju je jednosoban stan u novom luksuznom stambenom kompleksu pod upravom Karisma Hotels & Resorts u Ulcinju, na čuvenoj Velikoj plaži. Cene sta...

furnished
Age of the offer: 24days
Updated: 24days

Localities

Opština Ulcinj - Komuna e Ulqinit
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic