SUPA24
Other
Other
Other
151 725 €
(2 529 € / m²)
Sale
Atypical
1
60 m²
Opština Kotor

bedroomatypical
flat60 m²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Na prodaju je dvosoban stan 60.69m2, smešten na prvom spratu prestižnog stambenog kompleksa Palazzo Jaz, lamela A. Stan je dostupan po dve opcije plać...

Other
Age of the offer: 250days
Updated: 11days

Localities

Opština Kotor
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic