SUPA24
Living room
Living room
Living room
860 000 €
(6 615 € / m²)
Sale
3
2+
130 m²
Ασκληπιού, Δήμος Γλυφάδας

bedroom3
flat130 m²
bathrooms2+
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Γλυφάδα (Γκολφ), διαμέρισμα 1ου ορόφου, επιφάνειας 130 τ.μ., σε προνομιακή τοποθεσία πλησίον του Γκολφ της Γλυφάδας, με ιδιαίτερα ευχάριστη αίσθηση φω...

Other
Age of the offer: 8days
Updated: 1days

Localities

Ασκληπιού, Δήμος Γλυφάδας
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

PMD Real Estate Network