SUPA24
285 000 €
(4 014 € / m²)
Sale
2
1
71 m²
Αρτέμωνος, Δήμος Αθηναίων

bedroom2
flat71 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Νεος Κοσμος - Νεόδμητη πολυκατοικία με ένα όμορφο διαμέρισμα 71 τ.μ., στο 2 οροφο που διαθέτει 2 υπνοδωμάτια, άνετο καθιστικό, 1 μπάνιο και 1 WC επισ...

Other
Age of the offer: 14days
Updated: 14days

Localities

Αρτέμωνος, Δήμος Αθηναίων
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Remax Plus