SUPA24
Living room
Living room
Living room
259 000 €
(3 278 € / m²)
Sale
2
1
79 m²
Λήμνου, Δήμος Αγίου Δημητρίου

bedroom2
flat79 m²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Σε ήσυχη και προνομιακή τοποθεσία στον Άγιο Δημήτριο, διατίθεται προς πώληση εξαιρετικό διαμέρισμα 79 τ.μ., 1ου ορόφου, κατασκευής 2006, σε προσεγμένη...

Electric
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Λήμνου, Δήμος Αγίου Δημητρίου
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Remax Plus